0
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ما

الکترو راسا، فروشگاه اینترنتی تخصصی برق صنعتی، روشنایی و قطعات برق های‌ولتاژ میباشد. این مجموعه با هدف همراهی در انتخاب، ارائه مشاوره تخصصی و فروش محصولات متنوع با بهترین قیمت بازار شکل گرفته است.
حضور چند ساله در بازار لوازم الکتریکی، شناخت کامل از بازار و برندهای معتبر به همراه تیم پشتیبانی قوی و متخصص به ما این امکان را داده است که علاوه بر فروش محصولات با بهترین قیمت بازار با ارائه مشاوره در تمامی مراحل قبل و بعد از خرید همراه شما باشیم. تلاش ما خلق تجربه خریدی آسان و با اطمینان برای تمام افراد است.

کار وب سایت ما دقیقا چیست؟

این روزها بررسی و انتخاب یک محصول با کیفیت و با کاربری مناسب، خرید مقرون بصرفه، دریافت قطعه در سریع ترین زمان ممکن و پشتیبانی فنی آن نیاز همۀ اهالی صنعت، لازمه پیشرفت در کار صنعتی و برق است. اطمینان به یک برند در بین انواع متنوع موجود در بازار، راه حل تمام نیازهای یک مدیر و متخصص آینده نگر است و این امر ساده‌ای نیست. الکترو راسا با چندین سال تلاش و تجربه در زمینۀ مشاورۀ فنی، فروش و توزیع محصولات برقی ،روشنایی،برق صنعتی ، پاسخگوی نیاز شما در خصوص استفاده از هر نوع قطعه و ارائۀ راهکارهای فنی است. از این رو می تواند در طی فرآیند بررسی و انتخاب یک یا چند محصول همراه شما باشد.

0
enemad-logo
تماس با ما